Jestem wodzirejem i szukam zleceń na studniówkach

wodzirej na studniówkę

Od małego miałem poczucie żartu. Rozbawiałem nie tylko moja rodzinę ale także znajomych. Z czasem postanowiłem się skupić na moim darze rozbawiania osób. Zostałem wodzirejem. Wodzirej w dzisiejszych czasach ma trudno. Wesele już nie jest kojarzone z wodzirejem.

Wodzirej na studniówkę i jego reklama

wodzirej na studniówkęStaram się przełamać barierę i na nowo zachęcić ludzi do korzystania z moich usług. Wodzirej na studniówkę to także mój innowacyjny pomysł. Trzeba być elastycznym. Jeśli dyrektorzy się zgodzą to mogę zabawiać ich uczniów przygotowując ciekawe żarty czy przyśpiewki. Bezkonkurencyjny wodzirej na studniówkę z Krakowa zostanie na pewno zauważony, bo postanowiłem założyć taki profil na stronę internetowej. Dzięki profilowi dyrektorzy dowiedzą się o mojej działalności i będę miał większe szanse na zatrudnienie. Kraków to spore miasto ale konkurencji wielkiej nie mam więc mogę na spokojnie rozwijać swoją karierę. W gazecie lokalnej znalazłem ogłoszenie od dj, który szuka osoby do współpracy przy organizowaniu imprez. Wesele czy impreza firmowa musi być dobrze poprowadzona. Postanowiłem się odezwać. Dj na wesele jest dobrze opłacany ale jeśli chce być konkurencyjny to musi wyróżniać się czymś wśród swojej konkurencji dj wpadł na pomysł żeby prowadzić wesele razem z wodzirejem, który także rozrusza gości. Dj występuje także na studniówkach. Dj na studniówkę to dobry pomysł i wiele szkół korzysta z takiej możliwości. Przekazałem Arturowi, ze założyłem taki profil i także planuję występy na studnice. Dj na studniówkę w Krakowie był już wiele razy w różnych szkołach.

Postanowił mnie zabrać na następną imprezę. Wynegocjował z dyrektorem ze szkoły czterysta złotych wynagrodzenia tylko dla mnie za godzinę pracy. Uważam, że to bardzo dobre warunki. Muszę teraz przygotować świetny program artystyczny.