Dzisiaj po miesiącu od ślubu przyszły do mnie zdjęcia. Kurier przywiózł mi je do pracy. Fotograf poinformował mnie trzy dni temu, że zdjęcia zostały wywołane i zostaną doręczone przez kuriera. Podałam adres i nie mogłam się doczekać.

Zdjęcia ślubne są ważne

zdjęcia ślubneWidziałam w komputerze na specjalnej stronie zdjęcia ślubne. Miałam podać fotografowi numery zdjęć, które chciałabym żeby zostały wydrukowane. Fotografia jest dla mnie bardzo ważna. Postanowiłam wydrukować zdjęcia jeszcze dla moich rodziców i teściów. Planuję przygotować dla nich specjalny pamiątkowy album. Sama uwielbiam oglądać zdjęcia i wiem, ze na pewno bardzo się ucieszą z takiego prezentu. Zdjęcia ślubne na żywo wyglądają jeszcze piękniej niż w komputerze na stronie firmowej. Jestem bardzo wdzięczna fotografowi za tak piękną pamiątkę. Fotograf na wesele został mi polecony przez koleżankę z pracy. Cena na usługę była dosyć wysoka ale koleżanka zagwarantowała mnie, że na pewno będę zadowolona z efektu końcowego. Zdjęcia ślubne są dla mnie bardzo ważne. Chciałam żeby na moim ślubie był ktoś profesjonalny, kto poważnie podejdzie do tematu. Na co dzień mieszkam w Bydgoszczy. Ślub natomiast odbywał się poza miastem Bydgoszcz. Fotograf na wesele, którego wybrałam mieszkał w Bydgoszczy ale nie miał żadnego problemu żeby dojechać w inne miejsce. Oczywiście za dojazd do Torunia bo tam odbywało się wesele musiałam dodatkowo zapłacić. Kwota nie była duża. Podjechałam po pracy z mężem do sklepu żeby zakupić ładnie wykonane albumy. Dzisiejszy wieczór spędzę na wkładaniu do nich zdjęć.

Chciałabym dzisiaj wszystko skończyć bo jutro jedziemy do rodziców i od razu mogłabym im przekazać ich album. Rodzice na pewno się ucieszą. Nic nie wspominałam o takiej pamiątce więc się zupełnie tego nie spodziewają.

Więcej na www.jolantarylko.com